Radno vrijemeMALOPRODAJA: Pon-Pet: 07:00 do 20:00, Sub: 07:00 do 12:00VELEPRODAJA: Pon-Pet: 08:00 do 19:00, Sub: 08:00 do 12:00
Košarica za kupovinu

Ormari i mrežna oprema

Ormari i mrežna oprema
Adapter SM LC/APC - LC/APC Quad Fibre Optic spojka

Adapter SM LC/APC - LC/APC Quad Fibre Optic spojka

Adapter SM LC/APC - LC/APC Quad Fibre Optic spojka..

22,50HRK (2,99€) Cijena bez PDV-a: 18,00HRK (2,39€)

ASUS RT-AC86U ADSL db WiFi ac2900 GigabitRouter 802.11ac/a/b

ASUS RT-AC86U ADSL db WiFi ac2900 GigabitRouter 802.11ac/a/b

ASUS RT-AC86U ADSL db WiFi ac2900 GigabitRouter 802.11ac/a/b/g/n 750+2160 WAN 1x10/100/1000 Mbps, LA..

1.106,25HRK (146,82€) Cijena bez PDV-a: 885,00HRK (117,46€)

CRIMP 500000 kliješta METALNA >1.5-6mm2 neizolirane kabelsk

CRIMP 500000 kliješta METALNA >1.5-6mm2 neizolirane kabelsk

CRIMP 500000 kliješta METALNA >1.5-6mm2 neizolirane kabelske stopice..

123,75HRK (16,42€) Cijena bez PDV-a: 99,00HRK (13,14€)

CRIMP HT-336 C kliješta METALNA >RG6,RG58,RG59,RG62  konekto

CRIMP HT-336 C kliješta METALNA >RG6,RG58,RG59,RG62 konekto

CRIMP HT-336 C kliješta METALNA >RG6,RG58,RG59,RG62 konektore..

113,10HRK (15,01€) Cijena bez PDV-a: 90,48HRK (12,01€)

CRIMP HY-230A 500517 F/BNC kliješta >RG-55/58/59/62/140/141/

CRIMP HY-230A 500517 F/BNC kliješta >RG-55/58/59/62/140/141/

CRIMP HY-230A 500517 F/BNC kliješta >RG-55/58/59/62/140/141/142/210/223/303/400/ Belden 8279/FiberOp..

122,50HRK (16,26€) Cijena bez PDV-a: 98,00HRK (13,01€)

CRIMP T-2096 6P6C kliješta 151619 >RJ11/RJ12 6pin kone.METAL

CRIMP T-2096 6P6C kliješta 151619 >RJ11/RJ12 6pin kone.METAL

CRIMP T-2096 6P6C kliješta 151619 >RJ11/RJ12 6pin konektore METALNA · Universal Modular Tools· H..

35,00HRK (4,65€) Cijena bez PDV-a: 28,00HRK (3,72€)

CRIMP T-301A 150046 F/BNC kliješta >RG-58/59/62/140/141/142

CRIMP T-301A 150046 F/BNC kliješta >RG-58/59/62/140/141/142

CRIMP T-301A 150046 F/BNC kliješta >RG-58/59/62/140/141/142/210/223/303/400/Belden 8279/FiberOptical..

86,25HRK (11,45€) Cijena bez PDV-a: 69,00HRK (9,16€)

D-Link MESH COVR-C1102/E 2-pack 802.11c WiFi 2.4/5GHz ac1200

D-Link MESH COVR-C1102/E 2-pack 802.11c WiFi 2.4/5GHz ac1200

D-Link MESH COVR-C1102/E 2-pack 802.11c WiFi 2.4/5GHz ac1200 Smart Steering, Smart Roaming, and MU-M..

660,00HRK (87,60€) Cijena bez PDV-a: 528,00HRK (70,08€)

D-Link MESH COVR-C1103/E 3-pack 802.11c WiFi 2.4/5GHz ac1200

D-Link MESH COVR-C1103/E 3-pack 802.11c WiFi 2.4/5GHz ac1200

D-Link MESH COVR-C1103/E 3-pack 802.11c WiFi 2.4/5GHz ac1200 Smart Steering, Smart Roaming, and MU-M..

1.011,25HRK (134,22€) Cijena bez PDV-a: 809,00HRK (107,37€)

Digitus DN-10-05U-1 6U 10" Ormar zidni š312x300, staklo, RAL

Digitus DN-10-05U-1 6U 10" Ormar zidni š312x300, staklo, RAL

..

647,50HRK (85,94€) Cijena bez PDV-a: 518,00HRK (68,75€)

Digitus DN-10130 PCI-e 10/100/1000 GIG Express Network 32-Bi

Digitus DN-10130 PCI-e 10/100/1000 GIG Express Network 32-Bi

Digitus DN-10130 PCI-e 10/100/1000 GIG Express Network 32-Bit RJ-45..

112,50HRK (14,93€) Cijena bez PDV-a: 90,00HRK (11,95€)

Digitus DN-91612S 10" 1U Cat.6 Patchpanel 12xRJ-45 Black RAL

Digitus DN-91612S 10" 1U Cat.6 Patchpanel 12xRJ-45 Black RAL

Digitus DN-91612S 10" 1U Cat.6 Patchpanel 12xRJ-45 Black RAL9005 250MHz NWSZ Oklop..

275,00HRK (36,50€) Cijena bez PDV-a: 220,00HRK (29,20€)

Digitus LC/UPC Optički pigtail 9/125um kabel 1m

Digitus LC/UPC Optički pigtail 9/125um kabel 1m

..

16,25HRK (2,16€) Cijena bez PDV-a: 13,00HRK (1,73€)

DXS-1210-10TS 10-Port Switch 8x10Gbit RJ-45 +2xSFP D-Link

DXS-1210-10TS 10-Port Switch 8x10Gbit RJ-45 +2xSFP D-Link

DXS-1210-10TS 10-Port Switch 8x10Gbit RJ-45 +2xSFP D-Link..

6.725,00HRK (892,56€) Cijena bez PDV-a: 5.380,00HRK (714,05€)

fixPOINT 44719 SET INOX električarske škare+nož 200mm

fixPOINT 44719 SET INOX električarske škare+nož 200mm

fixPOINT 44719 SET INOX električarske škare+nož 200mm 200g..

49,00HRK (6,50€) Cijena bez PDV-a: 39,20HRK (5,20€)

fixPOINT 77136 rotacionSkidač izolacijeOkrugli-kabel 4.8-7.5

fixPOINT 77136 rotacionSkidač izolacijeOkrugli-kabel 4.8-7.5

fixPOINT 77136 rotacioni skidač izolacije okrugli-kabel 4.8-7.5mm >PG+Koax..

25,00HRK (3,32€) Cijena bez PDV-a: 20,00HRK (2,65€)

GEMBIRD WNP-UA-300P-01 USB2.0 WiFi N 802.11b/g/n 300Mbps Ada

GEMBIRD WNP-UA-300P-01 USB2.0 WiFi N 802.11b/g/n 300Mbps Ada

GEMBIRD WNP-UA-300P-01 USB2.0 WiFi N 802.11b/g/n 300Mbps Adapter18dBm 34g, SMA Chipset: RTL8192EU..

80,00HRK (10,62€) Cijena bez PDV-a: 64,00HRK (8,49€)

goobay 57197  S/FTP (PiMF)  CAT.6 Outdoor AWG23/1, kolut100m

goobay 57197 S/FTP (PiMF) CAT.6 Outdoor AWG23/1, kolut100m

goobay 57197 S/FTP (PiMF) CAT.6 Outdoor AWG23/1, kolut 100m 250MHz 2xShielding..

410,00HRK (54,42€) Cijena bez PDV-a: 328,00HRK (43,53€)

I-Adapter-spojnica BOX Cat.6 LSA Roline 21.99.3048 Junction

I-Adapter-spojnica BOX Cat.6 LSA Roline 21.99.3048 Junction

I-Adapter-spojnica BOX Cat.6 LSA Roline 21.99.3048 VALUE Junction RJ-45 spojna kutija 23x37x84mm..

26,25HRK (3,48€) Cijena bez PDV-a: 21,00HRK (2,79€)

I-Adapter-spojnica Cat.6 75006-MS >RJ-45 8/8 UTP Metaliziran

I-Adapter-spojnica Cat.6 75006-MS >RJ-45 8/8 UTP Metaliziran

I-Adapter-spojnica Cat.6 75006-MS >RJ-45 8/8 UTP Metalizirana..

32,00HRK (4,25€) Cijena bez PDV-a: 25,60HRK (3,40€)

I-Adapter-spojnica Cat.6 TRN-TI32-L >RJ-45 8/8 UTP White

I-Adapter-spojnica Cat.6 TRN-TI32-L >RJ-45 8/8 UTP White

I-Adapter-spojnica Cat.6 TRN-TI32-L >RJ-45 8/8 UTP White..

16,25HRK (2,16€) Cijena bez PDV-a: 13,00HRK (1,73€)

KNIPEX 975110 CRIMP-PROFI-kliješta+abisol >6pinRJ12+8pinRJ45

KNIPEX 975110 CRIMP-PROFI-kliješta+abisol >6pinRJ12+8pinRJ45

KNIPEX 975110 CRIMP-PROFI-kliješta+abisol >6pinRJ12+8pinRJ45konektore METALNA..

280,00HRK (37,16€) Cijena bez PDV-a: 224,00HRK (29,73€)

LEGRAND LN646812 19" 1U ALU-profil 220v 3m +9šuko35°utičnica

LEGRAND LN646812 19" 1U ALU-profil 220v 3m +9šuko35°utičnica

LEGRAND LN646812 19" 1U ALU-profil 220v 3m +9šuko35°utičnica Black m.16A 1.1kg..

219,00HRK (29,07€) Cijena bez PDV-a: 175,20HRK (23,25€)

LogiLink NP0041 10" 1U Cat.6 Patchpanel 12xRJ-45 Ivory RAL90

LogiLink NP0041 10" 1U Cat.6 Patchpanel 12xRJ-45 Ivory RAL90

..

210,00HRK (27,87€) Cijena bez PDV-a: 168,00HRK (22,30€)

Prikazuje se 1 - 24 od 101 (5 stranica)
?>