Radno vrijemeMALOPRODAJA: Pon-Pet: 08:00 do 20:00, Sub: 08:00 do 12:00VELEPRODAJA: Pon-Pet: 08:00 do 19:00, Sub: 08:00 do 12:00
Košarica za kupovinu

Ormari i mrežna oprema

Ormari i mrežna oprema
3 Core fiber optical cable splicing protector 70x94x12mm

3 Core fiber optical cable splicing protector 70x94x12mm

..

2,49EUR (18,76HRK) Cijena bez PDV-a: 1,99EUR (14,99HRK)

Adapter SM LC/APC - LC/APC Quad Fibre Optic spojka

Adapter SM LC/APC - LC/APC Quad Fibre Optic spojka

Adapter SM LC/APC - LC/APC Quad Fibre Optic spojka..

2,99EUR (22,53HRK) Cijena bez PDV-a: 2,39EUR (18,01HRK)

ASUS RT-AC86U ADSL db WiFi ac2900 GigabitRouter 802.11ac/a/b

ASUS RT-AC86U ADSL db WiFi ac2900 GigabitRouter 802.11ac/a/b

ASUS RT-AC86U ADSL db WiFi ac2900 GigabitRouter 802.11ac/a/b/g/n 750+2160 WAN 1x10/100/1000 Mbps, LA..

146,83EUR (1.106,29HRK) Cijena bez PDV-a: 117,46EUR (885,00HRK)

CRIMP 500000 kliješta METALNA >1.5-6mm2 kabelske stopice nei

CRIMP 500000 kliješta METALNA >1.5-6mm2 kabelske stopice nei

CRIMP 500000 kliješta METALNA >1.5-6mm2 kabelske stopice neizolirane..

16,43EUR (123,79HRK) Cijena bez PDV-a: 13,14EUR (99,00HRK)

CRIMP HT-336 C kliješta METALNA >RG6,RG58,RG59,RG62  konekto

CRIMP HT-336 C kliješta METALNA >RG6,RG58,RG59,RG62 konekto

CRIMP HT-336 C kliješta METALNA >RG6,RG58,RG59,RG62 konektore..

15,00EUR (113,02HRK) Cijena bez PDV-a: 12,00EUR (90,41HRK)

CRIMP HY-230A 500517 F/BNC kliješta >RG-55/58/59/62/140/141/

CRIMP HY-230A 500517 F/BNC kliješta >RG-55/58/59/62/140/141/

CRIMP HY-230A 500517 F/BNC kliješta >RG-55/58/59/62/140/141/142/210/223/303/400/ Belden 8279/FiberOp..

16,26EUR (122,51HRK) Cijena bez PDV-a: 13,01EUR (98,02HRK)

CRIMP T-2096 6P6C kliješta 151619 >RJ11/RJ12 6pin kone.METAL

CRIMP T-2096 6P6C kliješta 151619 >RJ11/RJ12 6pin kone.METAL

CRIMP T-2096 6P6C kliješta 151619 >RJ11/RJ12 6pin konektore METALNA · Universal Modular Tools· H..

4,65EUR (35,04HRK) Cijena bez PDV-a: 3,72EUR (28,03HRK)

CRIMP T-301A 150046 F/BNC kliješta >RG-58/59/62/140/141/142

CRIMP T-301A 150046 F/BNC kliješta >RG-58/59/62/140/141/142

CRIMP T-301A 150046 F/BNC kliješta >RG-58/59/62/140/141/142/210/223/303/400/Belden 8279/FiberOptical..

11,45EUR (86,27HRK) Cijena bez PDV-a: 9,16EUR (69,02HRK)

D-Link MESH COVR-C1102/E 2-pack 802.11c WiFi 2.4/5GHz ac1200

D-Link MESH COVR-C1102/E 2-pack 802.11c WiFi 2.4/5GHz ac1200

D-Link MESH COVR-C1102/E 2-pack 802.11c WiFi 2.4/5GHz ac1200 Smart Steering, Smart Roaming, and MU-M..

87,60EUR (660,02HRK) Cijena bez PDV-a: 70,08EUR (528,02HRK)

D-Link MESH COVR-C1103/E 3-pack 802.11c WiFi 2.4/5GHz ac1200

D-Link MESH COVR-C1103/E 3-pack 802.11c WiFi 2.4/5GHz ac1200

D-Link MESH COVR-C1103/E 3-pack 802.11c WiFi 2.4/5GHz ac1200 Smart Steering, Smart Roaming, and MU-M..

134,21EUR (1.011,21HRK) Cijena bez PDV-a: 107,37EUR (808,98HRK)

Digitus DN-10-05U-1 6U 10" Ormar zidni š312x300, staklo, RAL

Digitus DN-10-05U-1 6U 10" Ormar zidni š312x300, staklo, RAL

..

85,94EUR (647,51HRK) Cijena bez PDV-a: 68,75EUR (518,00HRK)

Digitus DN-10130 PCI-e 10/100/1000 GIG Express Network 32-Bi

Digitus DN-10130 PCI-e 10/100/1000 GIG Express Network 32-Bi

Digitus DN-10130 PCI-e 10/100/1000 GIG Express Network 32-Bit RJ-45..

14,94EUR (112,57HRK) Cijena bez PDV-a: 11,95EUR (90,04HRK)

Digitus DN-91612S 10" 1U Cat.6 Patchpanel 12xRJ-45 Black RAL

Digitus DN-91612S 10" 1U Cat.6 Patchpanel 12xRJ-45 Black RAL

Digitus DN-91612S 10" 1U Cat.6 Patchpanel 12xRJ-45 Black RAL9005 250MHz NWSZ Oklop..

36,50EUR (275,01HRK) Cijena bez PDV-a: 29,20EUR (220,01HRK)

Digitus DN-93615 Konektor Cat.6aMETAL Plug10G RJ-45 Keystone

Digitus DN-93615 Konektor Cat.6aMETAL Plug10G RJ-45 Keystone

Digitus DN-93615 Konektor Cat.6A METAL Plug 10G RJ-45 8P8C shielded, tool free Keystone Professional..

4,38EUR (33,00HRK) Cijena bez PDV-a: 3,50EUR (26,37HRK)

Digitus LC/UPC Optički pigtail 9/125um kabel 1m

Digitus LC/UPC Optički pigtail 9/125um kabel 1m

..

2,16EUR (16,27HRK) Cijena bez PDV-a: 1,73EUR (13,03HRK)

DXS-1210-10TS 10-Port Switch 8x10Gbit RJ-45 +2xSFP D-Link

DXS-1210-10TS 10-Port Switch 8x10Gbit RJ-45 +2xSFP D-Link

DXS-1210-10TS 10-Port Switch 8x10Gbit RJ-45 +2xSFP D-Link..

892,56EUR (6.724,99HRK) Cijena bez PDV-a: 714,05EUR (5.380,01HRK)

fixPOINT 44719 SET INOX električarske škare+nož 200mm

fixPOINT 44719 SET INOX električarske škare+nož 200mm

fixPOINT 44719 SET INOX električarske škare+nož 200mm 200g..

6,50EUR (48,97HRK) Cijena bez PDV-a: 5,20EUR (39,18HRK)

fixPOINT 77136 rotacionSkidač izolacijeOkrugli-kabel 4.8-7.5

fixPOINT 77136 rotacionSkidač izolacijeOkrugli-kabel 4.8-7.5

fixPOINT 77136 rotacioni skidač izolacije okrugli-kabel 4.8-7.5mm >PG+Koax..

3,31EUR (24,94HRK) Cijena bez PDV-a: 2,65EUR (19,97HRK)

GEMBIRD NCAC-1U6-01 UTP motažni BOX Cat.6  Spojnica+1xRJ45

GEMBIRD NCAC-1U6-01 UTP motažni BOX Cat.6 Spojnica+1xRJ45

GEMBIRD NCAC-1U6-01 UTP motažni BOX Cat.6 Spojnica+1xRJ45 bijela 53x39x29mm..

2,49EUR (18,76HRK) Cijena bez PDV-a: 1,99EUR (14,99HRK)

GEMBIRD NCAC-2F6-01 FTP motažni BOX Cat.6  Spojnica+2xRJ45

GEMBIRD NCAC-2F6-01 FTP motažni BOX Cat.6 Spojnica+2xRJ45

GEMBIRD NCAC-2F6-01 FTP motažni BOX Cat.6 Spojnica+2xRJ45 bijela 53x59x29mm oklop utičnice..

7,64EUR (57,56HRK) Cijena bez PDV-a: 6,11EUR (46,04HRK)

GEMBIRD NCAC-2U6-01 UTP motažni BOX Cat.6  Spojnica+2xRJ45

GEMBIRD NCAC-2U6-01 UTP motažni BOX Cat.6 Spojnica+2xRJ45

GEMBIRD NCAC-2U6-01 UTP motažni BOX Cat.6 Spojnica+2xRJ45 bijela 53x59x29mm..

6,14EUR (46,26HRK) Cijena bez PDV-a: 4,91EUR (36,99HRK)

GEMBIRD NCT-2 USB & Cable tester RJ-45 100/1000 UTP STP

GEMBIRD NCT-2 USB & Cable tester RJ-45 100/1000 UTP STP

GEMBIRD NCT-2 USB & Cable tester RJ-45 100/1000 UTP STP potrebna 9v baterijaPAŽNJA... !!! kod testir..

23,13EUR (174,27HRK) Cijena bez PDV-a: 18,50EUR (139,39HRK)

GEMBIRD WNP-UA-300P-01 USB2.0 WiFi N 802.11b/g/n 300Mbps Ada

GEMBIRD WNP-UA-300P-01 USB2.0 WiFi N 802.11b/g/n 300Mbps Ada

GEMBIRD WNP-UA-300P-01 USB2.0 WiFi N 802.11b/g/n 300Mbps Adapter18dBm 34g, SMA Chipset: RTL8192EU..

10,61EUR (79,94HRK) Cijena bez PDV-a: 8,49EUR (63,97HRK)

goobay S/FTP (PiMF)  CAT.6 Outdoor Instal. SOLID kolut 100m

goobay S/FTP (PiMF) CAT.6 Outdoor Instal. SOLID kolut 100m

goobay 57197 S/FTP (PiMF) CAT.6 Outdoor Instal. SOLID kolut 100m 250MHz 2xShielding AWG23/1..

66,03EUR (497,50HRK) Cijena bez PDV-a: 52,82EUR (397,97HRK)

Prikazuje se 1 - 24 od 108 (5 stranica)
?>